Team

Handelskaai 18, 1000 Brussel
info@kfda.be | +32 (0)2 219 07 07 
BTW BE 0446.277.303

Raad van Bestuur

Co-voorzitters:
Geert Potargent, Anne Pètre

Penningmeester:
Ruth Collier

Secretaris:
Paul Aron

Leden:
Bart Eeckhout, Diane Hennebert, Hana Miletic, Kristiaan Borret, Liesbeth Driesen, Martine de Limburg, Natacha Dewitte, Nora Mahammed, Sana Ouchtati, Theo Van Rompay

Algemene vergadering

Leden:
Anick Van Calster, Damien Levie, Eva Blaute, Geert Cochez, Geert van Istendael, Herman Croux, Laurence Rassel, Rachida Lamrabet, Sandra Circhirillo, Bernard Foccroulle, Fatima Zibouh

Festivalploeg 2023

Directie:
Frederik Verrote, Daniel Blanga Gubbay, Dries Douibi

Artistiek programma:
Daniel Blanga Gubbay, Dries Douibi

Context(e) & Nightlife programme:
Eric Cyuzuzo

Administratie:
Amina El Yasidi, Lusik Cam

Production:
Eve Craeye, Cillian O’Neill, Lies Cuisinier, Ode Windels

Communication:
Mathilde Schmetz, Ellen De Bruyne, Arnaud Lorne, Ayla Kardas, Laurent Lallemand

Publiekswerking:
Emilie Kabongo, Liesbeth Duvekot

Technische coördinatie:
Pierre Willems, Ines Isimbi, Frédéric Gossiaux

Technisch team:
Adele Evans, Aiko Harima, Alice Dussart, Akram Zoubeir, Amaury Baronnet, Anicia Echevarria, Angela Massoni, Aude Dierkens, Azdine Ameziane, Baptiste Wattier, Benoit Pelé, Bertille Gibourdel, Britt Roger Sas, Caroline Dedecker, Chamseddine Madec, Colin Legras, David Alonso, Eric Ronsse, Eric Vanden Dunghen, Emma Laroche, Floriane Jan, Françoise Pierre, Gaspar Schelck, Giulio Erasmus, Gleb Panteleeff, Hubert Monroy, Hugues Girard, Jackye Fauconnier, Jean-Louis Gille, Jeanne Wintquin, Joseph Lavicoli, Julie Beca, Kasper Dumon, Laurène Buchheit, Léopold Denève, Maïa Anastasiou, Margaux Fontaine, Matthieu Vergez, Maud Llorente, Maxime Bricard, Nadia Cherkaoui, Odile Dubucq, Olivier Vincent, Ondine Delaunoy, Patrick Oreel, Patty Eggerickx, Raphaël Noël, Raphaël Rubbens, Rudi Bovi, Simon Stenmans, Suzanna Bauer, Tom Bruwier, Vincent Tandonnet

Coördinatie Friends:
Sophie Van Stratum

Logistiek:
Mercedes Cubas

Bespreekbureau:
Paola Cubillos, Mohamed Ettaki, Ines Fransen, Florent Thirion

Coördinatie Festivalcentrum:
Martha Vandermeulen

Stagiair·es:
Michelle Goossens, Remzije Llukmani, Gladys Ngoga, Apolline Paquet, Kim Wouters

Vrijwilliger·sters:
Rova Ratsimbazafy, Kaya Freeman, Mustafa Aboulkhir, Lente Leyssens, (Ange)lika, Bibi Onsea, Francesca Boldrin, Gino Vandenborne, Jacob Thierry, Sophia Nakata, Luz de Amor, Salomé Elbaz Bouhessira, Juliette Framorando, Estelle Vanmalle, Igor Delogne, Lisa Roberti, Ellée Civade, Lauranne Paulissen, Quentin Chevalier, Celine Vandermeulen, Stefania Occhionorelli, Charlotte Moyson, Chengwen Hsueh, Bartira Macedo Pereira, Marie de neiges de Lantsheere, Sadrie Alves, Natalya Ivannikova, Louise Battini, Fatima Obda, Géraldine Durieux, Artisom Kamovich, Luna Andréa, Angélique Sourire, Isabelle van der Stockt, Gemimah, Carlotta Lateur, Ioana Voicila, Erekle Mgeladze, Fatima Obda, Mouna De Waele, Camille Fontaine

En alle medewerker·sters en technici die zich intussentijd bij het team hebben aangesloten.

Externe medewerker·sters

Boekhouding:
Sandra Huyberechts, Daniel Olmo Fernandez (Fiskodata)

IT:
Godfried Verheyen (Fintan)

Administratieve steun:
Nadia Zoukani, Amina Zoukani (Improving Life And Skills)

Foto’s:
Bea Borgers, Mirjam Devriendt (RHoK Academie Etterbeek)

Video’s:
Jose Huedo

Boventiteling:
Babel Subtitling, Marie Trincaretto

Ticketsysteem:
Ticketmatic

Vormgeving:
La Villa Hermosa

Vertaling:
Diane Van Hauwaert, Annick M’Kele, Annabel Debaenst, Mats Minnaert, Jason Wrubell, Jodie Hruby, Claire Tarring, Joanna Waller, Kim Schepens

 

Daniel Blanga Gubbay

Artistieke directie

daniel@kfda.be

Dries Douibi

Artistieke directie

dries@kfda.be

Frederik Verrote

Zakelijke leiding

frederik@kfda.be

Mercedes Cubas

Logistiek

mercedes@kfda.be

Amina El Yasidi

Administratie medewerkster

amina@kfda.be

+32 (0)2 226 45 77

Eric Cyuzuzo

Context & Nightlife Programmer

eric@kfda.be

Eve Craeye

Productie coördinator

eve@kfda.be

+32 (0)2 226 45 75

Cillian O’Neill

Productie medewerker

cillian@kfda.be

+32 (0)2 226 45 87

Mathilde Schmetz

Pers & Communicatie coördinator

mathilde@kfda.be

+32 (0)2 226 45 79

Ellen De Bruyne

Pers, communicatie & publicaties

ellen.debruyne@kfda.be

+32 (0)2 226 45 74

Arnaud Lorne

Publicaties

arnaud@kfda.be

+32 (0)2 226 45 78

Noor Van der Poorten

Digitale communicatie

noor.vanderpoorten@kfda.be

+ 32 2 226 45 96

Emilie Kabongo

Publiekswerking coördinator

emilie.kabongo@kfda.be

+32 (0)2 226 45 73

Liesbeth Duvekot

Publiekswerking medewerkster

liesbeth.duvekot@kfda.be

+32 (0)2 226 45 80

Angela Massoni

Technische coördinatie voor de editie 2024

angela.massoni@kfda.be

+32 (0)2 226 45 81

Jill Drossaert

Technisch medewerkster

jill.drossaert@kfda.be

+32 (0)2 226 45 86

Pierre Willems

Technisch manager

pierre@kfda.be

+32 (0)2 226 45 76

Sophie Van Stratum

Coördinatrice Friends

friends@kfda.be

+32 (0)485 787 376

website by lvh