Kantoor

Handelskaai 18, 1000 Brussel
info@kfda.be ☏ +32 (0)2 219 07 07 
BTW BE 0446.277.303

Raad van Bestuur

Voorzitsters:
Laurence Rassel, Bie Vancraeynest

Penningmeesteres:
Ruth Collier

Secretaris:
Paul Aron

Leden:
Kristiaan Borret, Geert Cochez, Diane Hennebert, Rachida Lamrabet, Hana Miletic, Peggy Pierrot, Geert Potargent, Anick Van Calster

Festivalploeg 2021

We dragen deze editie op aan Anne Hislaire, Marion Hänsel & Frie Leysen, uitzonderlijke vrouwen die we heel erg missen.

Directie:
Sophie Alexandre, Daniel Blanga Gubbay, Dries Douibi

Artistiek programma:
Daniel Blanga Gubbay, Dries Douibi

Directie assistente:
Ines Fransen

Administratie:
Amina El Yasidi

Publiekswerking:
Gaëlle Zguimi, Eric Cyuzuzo Niyibizi, Anke Belon

Productie:
Claire Bonet, Karl Cédrick Kana, Eve Craeye, Katrien Van Capellen, Cillian O’Neill

Communicatie:
Johanne de Bie, Ebru Ütkü, Anne-Sophie Van Neste, Annick M’Kele, Arnaud Lorne, Laurent Lallemand

Techniek:
Raphaël Noël, Britt Roger Sas, Koen De Saeger, Gaspar Schelck, Azdine Ameziane,  Philippe Baste, Mathieu Bastyns, Julie Beca, Carlo Bourguignon, Rudi Bovy, Tom Bruwier, Léopold De Neve, Yorrick Detroy, Marc Defrise, Samuel Dronet, Ian Kasper Dumon, Alice Dussart, Nicolas Esterle, Jean-Louis Gille, Hugues Girard, Ines Isimbi, Floriane Jan, Tarek Lamrabti, Emma Laroche, Baptiste Leclere, Aurore Leduc, Colin Legras, Angela Massoni, Jérémy Michel, Patrick Oreel, Gleb Panteleeff, Aurélie Perret, Eugénie Poste, Céline Rappez, Joëlle Reyns, Giuliana Rienzi, Raphaël Rubbens, Vincent Tandonnet, Matthieu Vergez, Pierre Willems, Emma Zune

Coördinatie Friends:
Sophie Van Stratum

Logistiek:
Mercedes Cubas

Bespreekbureau:
Ines Fransen, Pieter Martens, Lise Bruynseels

Foto’s:
Bea Borgers, Mirjam Devriendt, RHoK Academie Etterbeek

Video’s:
Jose Huedo

Stagiair·es:
Suzanna Bauer, Ella De Gregoriis, Abdulai Koroma, Christine Nyanzou Mokoua, Ornella Quashie, Emma Sweetlove

En alle medewerker·sters en technici die zich sindsdien bij het team hebben aangesloten

En alle vrijwilligers, zonder wie het festival niet mogelijk zou zijn

Externe medewerker·sters

Boekhouding:
Sandra Huyberechts, Daniel Olmo

Informatica:
Godfried Verheyen

Vormgeving:
La Villa Hermosa

Boventiteling:
Babel Subtitling, Marie Trincaretto

Ticketsysteem:
Ticketmatic

Podiumtechniek:
art2work

Workshop:
Recyclart FABRIK

Vertaling:
Annabel Debaenst, Hannes Dereere, Charlotte De Somviele, Jodie Hruby, Marie Kesteleyn, Patrick Lennon, Camille Loiseau, Mats Minnaert, Alex Stockman, Claire Tarring, Diane Van Hauwaert, Lien Vanreusel, Joris Vermeir

Drukwerk:
Drifosett Printing
 

 

Daniel Blanga Gubbay

Artistieke directie

daniel@kfda.be

Dries Douibi

Artistieke directie

dries@kfda.be

Ines Fransen

Programmatie assistente & bespreekbureau

ines@kfda.be

+32 (0)2 219 07 07

Mercedes Cubas

Logistiek

mercedes@kfda.be

Claire Bonet

Coördinatie

claire@kfda.be

+32 (0)2 226 45 85

Eve Craeye

Productie

eve@kfda.be

+32 (0)2 226 45 75

Karl Kana

Productie medewerker

karl@kfda.be

+32 (0)2 226 45 80

Johanne de Bie

Pers, PR & communicatie

johanne@kfda.be

+32 (0)2 226 45 79

Arnaud Lorne

Communicatie medewerker

arnaud@kfda.be

+32 (0)2 226 45 74

Ebru Utku

Communicatie medewerkster

ebru@kfda.be

+32 (0)2 226 45 87

Raphaël Noël

Techniek

raphael@kfda.be

+32 (0)2 226 45 76

Koen De Saeger

Techniek medewerker

koen@kfda.be

+32 (0)2 226 45 90

Britt Roger Sas

Techniek medewerkster

britt@kfda.be

+32 (0)2 226 45 81

Sophie Van Stratum

Coördinatrice Friends

friends@kfda.be

+32 (0)485 787 376

Gaëlle Zguimi

Publiekswerking

gaelle@kfda.be

+32 (0)2 226 45 73

Eric Cyuzuzo

Context & Nightlife Programmer

eric@kfda.be

website by lvh