Kantoor

Handelskaai 18, 1000 Brussel
info@kfda.be | +32 (0)2 219 07 07 
BTW BE 0446.277.303

Raad van Bestuur

Voorzitsters:
Laurence Rassel, Bie Vancraeynest

Penningmeesteres:
Ruth Collier

Secretaris:
Paul Aron

Leden:
Kristiaan Borret, Geert Cochez, Diane Hennebert, Rachida Lamrabet, Hana Miletic, Peggy Pierrot, Geert Potargent, Anick Van Calster

Festivalploeg 2022

Directie:
Frederik Verrote, Daniel Blanga Gubbay, Dries Douibi

Artistiek programma:
Daniel Blanga Gubbay, Dries Douibi

Directie assistente:
Ines Fransen

Context(e) & Nightlife programme:
Eric Cyuzuzo Niyibizi

Administratie:
Amina El Yasidi

Production:
Eve Craeye, Cillian O’Neill, Lies Cuisinier, Ode Windels

Communication:
Mathilde Schmetz, Ebru Ütkü, Arnaud Lorne, Ellen De Bruyne, Laurent Lallemand

Publiekswerking:
Gaëlle Zguimi, Liesbeth Duvekot

Technische coördinatie:
Pierre Willems, Ines Isimbi, Frédéric Gossiaux

Technisch team:
Amaury Baronnet, Angela Massoni, Aurélie Perret, Aurore Leduc, Azdine Ameziane, Baptiste Leclere, Baxter Halter, Céline Rappez, Chamseddine Madec, Colin Legras, Emmanuelle Zune, Eric Ronsse, Gaspar Schelck, Gilles Roosen, Gleb Panteleeff, Hugues Girard, Ian Kasper Dumon, Jean-Louis Gille, Jérémy Michel, Joëlle Reyns, Klaas Trekker, Koen De Saeger, Koen Schetske, Leopold De Nève, Marc Defrise, Maxime Bricard, Olivier Vincent, Patrick Oreel, Philippe Baste, Raphaël Noël, Raphaël Rubbens, Rudi Bovy, Samuel Dronet, Suzanna Bauer, Vincent Tandonnet, Yorrick Detroy

Coördinatie Friends:
Sophie Van Stratum

Logistiek:
Mercedes Cubas

Bespreekbureau:
Ines Fransen, Stijn Heyvaert, Catherine de Jong, Jamal Brewster

Coördinatie Festivalcentrum:
Martha Vandermeulen

Foto’s:
Bea Borgers, Mirjam Devriendt (RHoK Academie Etterbeek)

Video’s:
Jose Huedo

Stagiair·es:
Valentine Becue, Marie Druet, Maud Meijer, Sina Salah, Julie Vachaudez, Noor Philippo, Lusik Cam, Nelson Kabeya, Adèle Evans

Vrijwilliger·sters:
Bibi Onsea, Brigitte De Clercql, Coline Tasiaux, Dilay Samanli, Edward McMillan, Elvire Verbaanderd, Francisco Navarro, Gino Vandenborne, Igor Delogne, Inge Van Laere, Isabelle Vander Stockt, Juliette Framorando, Carlotta Lateur, Marie des Neiges de Lantsheere, Mustafa Aboulkhir, Niki Prodromidou, Pierre Vachaudez, Rebecca Sforzani, Rodrigo Saavedra Castillo, Sandra Circhirillo, Sophia Nakata, Sophie David, Sourire Angélique Maribori Ikirezi, Thierry Jacobs, Thomas Huard, en iedereen die ons gaandeweg vergezelt. Zonder hen zou het festival niet mogelijk zijn.

En alle medewerker·sters en technici die zich sindsdien bij het team hebben aangesloten.

Externe medewerker·sters

Boekhouding:
Sandra Huyberechts, Daniel Olmo Fernandez (Fiskodata)

IT:
Godfried Verheyen (Fintan)

Administratieve steun:
Nadia Zoukani, Amina Zoukani (Improving Life And Skills)

Boventiteling:
Babel Subtitling, Marie Trincaretto

Ticketsysteem:
Ticketmatic

Workshop:
Recyclart FABRIK

Vormgeving:
La Villa Hermosa

Vertaling:
Annick M’Kele, Mats Minnaert, Jason Wrubell, Jodie Hruby, Alex Stockman, Diane Van Hauwaert, Patrick Lennon, Isabelle Grynberg, Steven Tallon, Alison Mouthaan-Gwillim, Maxime Schouppe, Evelyne Coussens, Charlotte De Somviele

Drukwerk: 
Drifosett Printing

 

Daniel Blanga Gubbay

Artistieke directie

daniel@kfda.be

Dries Douibi

Artistieke directie

dries@kfda.be

Frederik Verrote

Zakelijke leiding

frederik@kfda.be

Stijn Heyvaert

Coördinator bespreekbureau

stijn.heyvaert@kfda.be

+32 (0)2 210 87 37

Mercedes Cubas

Logistiek

mercedes@kfda.be

Amina El Yasidi

Administratie medewerkster

amina@kfda.be

+32 (0)2 226 45 77

Eve Craeye

Productie

eve@kfda.be

+32 (0)2 226 45 75

Cillian O’Neill

Productie medewerker

cillian@kfda.be

+32 (0)2 226 45 87

Mathilde Schmetz

Pers, PR & Communicatie

mathilde@kfda.be

+32 (0)2 226 45 79

Ellen De Bruyne

Medewerkster pers & communicatie

ellen.debruyne@kfda.be

+32 (0)2 226 45 74

Arnaud Lorne

Publicaties

arnaud@kfda.be

Sophie Van Stratum

Coördinatrice Friends

friends@kfda.be

+32 (0)485 787 376

Eric Cyuzuzo

Context & Nightlife Programmer

eric@kfda.be

Pierre Willems

Techniek

pierre@kfda.be

+32 (0)2 226 45 76

Ines Isimbi

Techniek medewerkster

ines.isimbi@kfda.be

+32 (0)2 226 45 81

Frederic Gossiaux

Techniek medewerker

frederic.gossiaux@kfda.be

+32 (0)2 226 45 90

website by lvh